Kategorie

Následujte nás na Facebooku

Jablečný ocet nepasterizovaný BEUTELSBACHER Prohlédnout větší

Jablečný ocet nepasterizovaný 750 ml BEUTELSBACHER

9720

Nový produkt

Tento jablečný ocet demeter se vyrábí zkvašením moštu čerstvě vylisovaného z demeter jablek. Není tedy vyroben z koncentrátu. Pro výrobu byla použita na slunci uzrálá jablka z vyhlášených sadařských oblastí v jižním Německu. Započteno 4,-Kč za vratnou láhev.

Více podrobností

Zakoupením tohoto produktu získáte až 7 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 7 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 0,70 Kč.


71,00 Kč

 • Ocet není pasterovaný a je přirozeně zakalený. Vyniká příjemnou chutí a vůní po jablcích a hodí se nejen k ochucování a konzervování pokrmů, ale také do koupelí, ke kosmetickým účelům a jako základ zdravotního nápoje.

  Co to je demeter? Biodynamické zemědělství dodržuje veškeré požadavky ekologického zemědělství a výrobky nesoucí demeter certifikát jsou zároveň bio certifikované. Biodynamické zemědělství je však v některých ohledech přísnější a zemědělci musí dodržovat řadu postupů navíc oproti ekologickému zemědělství. Prioritou je přirozené zvyšování úrodnosti půdy například pomocí přírodních přípravků a rotace plodin. Farma je vnímána jako celek, kde každá činnost ovlivňuje další činnosti. Biodynamický zemědělec vnímá přírodu a hospodaří v souladu s prostředím a ne proti němu. Biodynamicky vypěstované výrobky nesou chráněné označení demeter a jsou certifikovány a kontrolovány stejně jako biovýrobky.

  SLOŽENÍ: 100% jablečná šťáva z přímého lisování, zkvašená


  UPOZORNĚNÍ:
  Vratná láhev, záloha 4 Kč bude připočtena k ceně výrobku. Obal můžete vrátit na jednom z našich odběrních míst nebo v jakékoli prodejně, kde vedou ocet značky Beutelsbacher.

  SKLADOVÁNÍ: Kvasný ovocný ocet nepasterovaný. Obsah přírodní kyseliny octové: 5 %. Bez zvláštních podmínek na skladování.

 • Energie (100 g):75 kJ
  Kalorie (100 g):18 kCal
  Bílkoviny (100 g):0,1 g
  Sacharidy (100 g):0,4 g
  Tuky (100 g):0,1 g
  Bezlepková potravina:Ano
  RAW potravina:Ano
  BIO:Ano
  Objem:750ml

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

7 dalších produktů ve stejné kategorii: