Kategorie

Následujte nás na Facebooku

Propolis RAW 150g Wolfberry Prohlédnout větší

Propolis RAW 150g Wolfberry

37084

Nový produkt

Surový propolis nabízíme ve formě, v jaké byl odebrán přímo z včelího z úlu, kde slouží k jeho ochraně. Kousky unikátní hmoty bez přidaných barviv a konzervantů můžou mít příznivý vliv na lidské zdraví a jsou určeny i pro domácí výrobu léčivých tinktur a mastí.

Více podrobností

Zakoupením tohoto produktu získáte až 62 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 62 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 6,20 Kč.


622,00 Kč

 • Propolis vytvářejí včely z látek nasbíraných na rostlinách produkujících pryskyřici, které poté mísí s výměšky hltanových žláz. Raw propolis pak obsahuje přibližně 60% pryskyřice a 30% včelího vosku.

  Tato pryskyřičná látka funguje jako tmel k utěsnění úlu a v nejedné lidové medicíně dávno znali její léčivé účinky. Propolis byl využíván na hojení ran, proti plísním, k tlumení citlivosti a bolesti. Naši předkové věřili, že působí protizánětlivě a napomáhá ničit bakterie. Používali ho na různá kožní onemocnění, malé ranky a rány, které se dlouho nehojí, vředy na kůži nebo odstranění kuřího oka.

  Oceňován byl i v prevenci pharingitid a zánětlivých onemocněních dutiny ústní, ochraně organizmu před infekčními chorobami, při onemocnění horních cest dýchacích, zánětech dásní nebo močových cest.

  Na propolis může vzniknout alergie, proto je třeba při prvním použitím zacházet opatrně.

  Propolis je třeba skladovat do 8°C. Budete-li ho skladovat v suchu, vydrží až tři roky.

  Složení
  Pryskyřice cca 60%, Včelí vosk 30%

  Skladování
  Skladujte v chladničce

 • RAW potravina:Ano
  Hmotnost:150g

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

6 dalších produktů ve stejné kategorii: