Články - Fajne jidlo

Rostliny jak je neznáme  Zde je 19 článků.

 • Rostliny jak je neznáme

  Taky už jste šlyšeli tuto větu? Jak tu brokolici můžeš jíst? V článku najdete tipy na její přípravu a také důvody proč zařadit BROKOLICI do svého jídelníčku.

 • Rostliny jak je neznáme

  Chcete být krásná jako řecká bohyně Afrodita? Víte jak působí červená řepa na náš organismu a jak ji připravit? Vše se dozvíte v tomto článku.

 • Rostliny jak je neznáme

  Pohanka patří k plodinám, které se opět vracejí do našich jídelníčků. Mnoho lidí ji miluje, ale také nesnáší. Musím se přiznat, že než jsem přišla na to, jak ji upravit, patřila jsem ke druhé skupině. Co se u nás doma změnilo a jak připravujeme pohanku dnes, se dozvíte v tomto článku.

 • Rostliny jak je neznáme

  Moje dcera tvrdí, že její spolužáci špenát moc v oblibě nemají. „A proč?“, zeptala jsem se jí. „Pamatuješ si tu zelenou kaši, co jste měli ve školní jídelně? Tak tu dostanou i dnes na svůj talíř“. Její odpověď mě moc nepotěšila. Proč jíst špenát, a jak ho upravit, aby dětem chutnal, se dozvíte v tomto článku.

 • Rostliny jak je neznáme

  Pórek je zelenina, která velmi dobře působí proti plísním a bakteriím. Další zajímovosti se dozvíte v tomto článku.

 • Rostliny jak je neznáme

  Kešu oříšky jsou již u nás známé. Často je u nás doma používáme k drobnému zobání při sledování televize nebo do různých RAW dobrůtek (dorty, cukroví). Jejich kvalita se však liší nejen barvou, ale i velikostí. Víte, jaké kešu oříšky najdete na našem trhu? Víte jaký mají vliv na naše zdraví?

Zobrazení 1 - 6 z 19 položek